filmweb.pl
Filmy
Strona główna filmów
Premiery i zapowiedzi
Zwiastuny
Baza filmów
Baza osób kina
Baza postaci
Baza światów
Nagrody
Newsy
Recenzje
Magazyn
Filmweb poleca
Programy filmwebu
Seriale
Strona główna seriali
Premiery i zapowiedzi
Baza seriali
Baza programów
Newsy
Recenzje
Serial Killers
Gry
Strona główna gier
Premiery i zapowiedzi
Baza gier
Recenzje gier
Rankingi
Ranking nowości
Ranking top 500
Ranking oczekiwanych
Nowości serialowe
Seriale top 500
Filmy na VOD
Seriale na VOD
Oryginalne produkcje
Ludzie filmu
Najlepsze role
Gry wideo
Box office
Filmy dla mężczyzn z marką BIC
Canal+
Mój Filmweb
Oceny znajomych
Rekomendacje
Mój profil
Chcę zobaczyć
Moje oceny
Konkursy
Quizy
Ankiety
Ranking użytkowników
Forum
Repertuar Kin
VOD
Popularne
Nowości
Najlepsze
Wkrótce
Darmowe
Program TV
Program TV
Zobacz sekcję
Młodzi i Film
2024
http://www.mlodziifilm.pl
Koszaliński Festiwal Debiutów Filmowych "Młodzi i Film"
Data wręczenia nagród:
15 czerwca
Konkurs Pełnometrażowych Debiutów Fabularnych
Udział w konkursie głównym
nominacje
Błazny
(2023)
Gabriela Muskała
Camper
(2023)
Łukasz Suchocki
Chcesz pokoju, szykuj się do wojny
(2023)
Agnieszka Elbanowska
Czy króliki mają duszę?
(2023)
Hubert Czerepok
Game Over
(2023)
Paweł Powolny
Horror Story
(2023)
Adrian Apanel
Tyle co nic
(2023)
Grzegorz Dębowski
Ultima Thule
(2023)
Klaudiusz Chrostowski
W nich cała nadzieja
(2023)
Piotr Biedroń
Konkurs Pełnometrażowych Debiutów Dokumentalnych
Udział w konkursie
nominacje
Ja, Rosiński
(2024)
Piotr Kielar
Kiedy umilknie wiatr
(2023)
Mateusz Gołębiewski
Kwiaty Ukrainy
(2024)
Adelina Borets
Lili
(2023)
Sylwia Rosak
Nie jesteś sama
(2024)
Karolina Domagalska
Prawy chłopak
(2023)
Hanna Nobis
Skąd dokąd
(2023)
Maciej Hamela
Ula
(2023)
Agnieszka Iwańska
W stronę słońca
(2024)
Agnieszka Kokowska
Konkurs Krótkometrażowych Debiutów Filmowych
Udział w konkursie filmów fabularnych
nominacje
Burnout
(2024)
Marta Z. Nowak
Comme Des Cowboys
(2024)
Julia Sadowska
Do raju
(2023)
Marta Szymanek
Dom lalki
(2023)
Magda Matwijow
Drzewa umierają od korzeni
(2023)
Franciszek Berbeka
Honey Bunny
(2024)
Gracjana Piechula
Jestem
(2024)
Cezary Orłowski
Końce i początki
(2024)
Klaudia Fortuniak
Mandala
(2023)
Mikołaj Janik
Na zawsze razem
(2023)
Anna Wowra
Nagie oko
(2023)
Helena Oborska
Nic mnie w tobie nie przeraża
(2023)
Justyna Nowak
Pierwszy taniec w chmurach
(2023)
Michał Mieszczyk
Pies pogrzebany
(2024)
Kinga Pudełek
Polish Dream
(2023)
Małgorzata Suwała
Przez ciebie, po tobie
(2024)
Jędrzej Gorski
Pułapka
(2024)
Vitalii Havura
Radość życia
(2022)
Szymon Waćkowski
Rouge
(2024)
Sophie Horry
Strąk Feeling
(2024)
Anja Zalewska
Stymulanty & Empatogeny
(2024)
Mateusz Pacewicz
Tak, jak było
(2023)
Damian Kocur
,
Anastasiia Solonevych
Tender Loving Care
(2024)
Kalina Pulit
Uwaga dobry pies
(2024)
Adelina Borets
Wagary
(2024)
Weronika Jamróz
Wilcza góra
(2024)
Rozalia Jaz
Wolna krowa
(2023)
Marek Głuszczak
Zdrój
(2023)
Izabela Kiszczak
Udział w konkursie filmów animowanych
nominacje
49 385
(2023)
Helena Stańczyk
Aha
(2024)
Paulina Jaklik
Bezsenność Jutki
(2023)
Maria Görlich
Cosmic Routine
(2023)
Agnieszka Kotulska
Crush
(2022)
Michał Socha
,
Jakub Socha
Kompozycja z przeżyć istniejących
(2023)
Joanna Szlembarska
Miłość w czasach inflacji
(2024)
Zuzanna Heller
Nabu
(2023)
Joanna Rusinek
Ostatni człowiek na Ziemi
(2023)
Joanna Żybul
Premiera
(2023)
Sara Szymańska
Rosół z kaczki
(2024)
Maria Dakszewicz
Toto
(2023)
Klaudia Bochniak
Zima
(2023)
Kasumi Ozeki
,
Tomasz Popakul
Udział w konkursie filmów dokumentalnych
nominacje
Breathless
(2024)
Marta Socha
Chłopiec którego nigdy nie było
(2024)
Kinga Chomać-Piechota
Czyste niebo
(2024)
Marcin Kundera
Dolina Wróbelków
(2024)
Monika Stpiczyńska
,
Bartosz Tryzna
Echo
(2023)
Emi Buchwald
Igła
(2024)
Joseph Gross
Koka
(2024)
Aleksandr Tsymbaliuk
Koniec rysowania książeczek
(2024)
Mikołaj Mielczarek
Łódź podwodna
(2024)
Oliwia Zakrzewska
Mama wraca
(2023)
Mikołaj Janik
Moja siostra
(2023)
Mariusz Rusiński
Mój wujek Leszek
(2024)
Maciej Miller
Połączenia
(2022)
Chiang Ming-Wei
Przypadek Beethovena
(2023)
Luiza Budejko
Ptaki w klatkach
(2023)
Bartosz Dominik
Trzy samochody
(2023)
Alicja Sokół
Zupa z tygrysa
(2023)
Kacper Świtalski
Wyróżnieni w roku 2024
Nic mnie w tobie nie przeraża
(
1
)
Chcesz pokoju, szykuj się do wojny
(
1
)
Radość życia
(
1
)
Ultima Thule
(
1
)
Połączenia
(
1
)
Ula
(
1
)
Skąd dokąd
(
1
)
Prawy chłopak
(
1
)
Nagie oko
(
1
)
Polish Dream
(
1
)
Pobierz aplikację Filmwebu!
Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.