PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=847760}
5,6 21 699
ocen
5,6 10 1 21699
3,9 13
ocen krytyków
Listy do M. 4
powrót do forum filmu Listy do M. 4

Zakończenie

ocenił(a) film na 2

Mam pytanko. Co w końcu z wątkiem Wojciecha? Do końca nie wyjaśnili, ona wyszła i tyle. Bez sensu, zresztą jak cała ta część.

ocenił(a) film na 5
Itsashrose

Dzis w radio słyszałam wywiad z Szycem. Zapowiedział, że można spodziewać się 5tej części. Myślę, że tam moze to zostać to wyjaśnione.

Jak dla mnie też bez sensu (i całość i zakończenie)

ocenił(a) film na 8
Itsashrose

Wojciech na koniec zadzwonił do córki i umówił się z nią na drugi dzień na łyżwy o ile dobrze pamiętam,dał jej do zrozumienia że wróci jak jej ojca już nie będzie.Mi osobiście film się podoba,jak na 4 część już wypada bdb.Karolak mikołaj który nie mógł być dotykany przez dzieci,oraz Szczepana sąsiad zboczeniec najlepsi ;)

Itsashrose

Z pewnością chodziło o to, że kobieta wybrała ojca dziewczynki. Wojciech o tym widział, ale pomimo to zadzwonił do Dusi, aby wiedziała, że nic się pomiędzy nimi nie zmieni, i że zawsze będzie mogła na niego liczyć. Uważam, że tak się ten wątek skończył i nie będzie kontynuowany w kolejnej części.

ocenił(a) film na 6
Itsashrose

Mysle, ze szykuja sie na kolejna czesc... i dlatego zostawili moze niektore watki otwarte, zeby miec na czym budowac nastepny film.

ocenił(a) film na 4
michelleanna

No spoko, ale tak się nie robi filmów. Pierwsza część była dobra, bo każdy wątek miał swój początek i koniec. A tutaj robią z tego powoli serial (o ile się nie mylę to chyba pierwszy raz w polskim kinie mamy czwartą część cyklu, wcześniej powstawały maksymalnie trzy części co też jest rzadkością). Zresztą między każdą częścią mija przynajmniej rok (akcja dzieje się w wigilię), czyli i tak nie pokażą co się działo w "międzyczasie".

ocenił(a) film na 3
Itsashrose

Listy do M5 powinien reżyserować Patryk Vega. Proponuję, żeby to był dramat psychologiczny. Mel dokonuje brutalnego gwałtu. Karina, oraz Szczepan wzajemnie pobici i pogryzieni lądują na OIOM-ie. Wojtek zabija Agatę i Arka, przyłapując ich w łóżku. Policjant "Gibon" próbując powtórzyć skok Szczepana z pierwszej części nie trafia w wóz z choinkami, popełniając nieumyślne samobójstwo. Na koniec płonie Arkadia.

astaat

Mel powinien jeszcze brać udział w nielegalnych wyścigach, a Gibon powinien być pod wpływem narkotyków xd Ale by było xd

Carrottro

I jeszcze jakiś wątek szpiegowski między Chińska, a Amerykańska ambasadą, ale nie wiem czy Patryk by to dźwignął xddd

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones