PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=651141}
7,0 53 160
ocen
7,0 10 1 53160
4,5 4
oceny krytyków
Nad życie
powrót do forum filmu Nad życie

Film nie zasługujący na wysoką ocenę. Nie uważam ,że film był piękny , wzruszający ,czy coś w tym stylu. Jedyne co się czuje oglądając ten film to dość mocne zdenerwowanie. Bohaterka moim zdaniem potrzebowała pomocy z zewnątrz . Nie poradziła sobie sama z sytuacją w jakiej się znalazła ,działała pod wpływem emocji . I specjalnie nie pisze ,że Agata Mróz ,bo takich przypadków jest miliony ,a że ona była sławna to trzeba było to rozwiać. Dzięki niej córka wychowuje się bez matki , mąż stracił żonę ,a inne matki ,które znajdują się w tej sytuacji ,będą teraz myślęć (chociaż mam nadzieje ,że nie będą tego oglądać) , że muszą umrzeć ,bo potem będą uważane za złego człowieka. Jeżeli jest zagrożenie życia to nie powinno się nawet zastanawiać. Dlatego uważam ,że Agata zachowała się trochę nieodpowiednio. Co do filmu .. słaby , aktorka błąd , muzyka dobrana ,aby widz wpadł w stan ciężkiej depresji , żal fajnego aktora jakim jest Michał Żebrowski. A stan jakiejkolwiek osoby ciężko chorej zawsze nie jest miłym widokiem .

ocenił(a) film na 4
x_daniel90_x

Mnie też lekko zdenerwowała postać lekarki. Dokładniej jej postawa, zamiast namawiać do leczenia się. Poparła jej "granie w totka" z własnym życiem. Nie wiem jak było naprawdę ale to podejście mi nie podeszło.

ocenił(a) film na 5
x_daniel90_x

Ja uważam ze to jest kazdego indywidualna decyzja -mówie o ciązy. Ale rzeczywiscie z drugiej strony to jednak dziwne i smutne. Ja bym sie wogole nie decydowała na ciąze dopoki nie pokonam choroby, bo po co mi dziecko którego nie bede mogła wychowac patrzec jak dorasta po to zeby męzowi zrobic przyjemnosc i zostawic cos po mnie?Ale p. Agata zrobiła jak chciała i szanuje to. Uwazam ze była wspanialym człowiekiem godnym zapamiętania:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones