Danuta Stenka

7,5
31 802 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Danuta Stenka

jest ładna i mądra oraz dobrze gra, uwielbiam film nigdy w życiu ale MAŁGOSAIA FOREMNIAK JEST BEZKONKURENCYJNA!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!

użytkownik usunięty
redsuzie

Co Ty gadasz?! Foremniak lepsza od Stenki?! W którym miejscu? W czym? Pani Danuta NA PEWNO jest ładniejsza, potrafi lepiej przekazac swoje emocje w grze aktorskiej itd. duzo by tu wymieniac! ALe kazdy ma swoje zdanie! Dla mnie pani Danuta jest bez konkurencyjna:)!!!

użytkownik usunięty

Uwielbiam pania Danute! Wprost kocham! Za jej wspanial role, w ktore potarfi sie tak swietnie wcielic, za jej niebainski usmiech i zyczliowsc w stosunku do ludzi:) Nie mialam okazji spotkac jej na zywo, ale mam nadzieje, ze kiedys nasz drogi zetna sie i bede mogla zobaczyc tak wspanialy usmiech w realu. Podziwiam ja takze za cierpliwosc.
Najlepsze filmy z jej udzialem to miom zdaniem: "Chopin. Pragnienie milosci" i "Nigdy w życiu". Razem z Piotrem Adamczykiem jest najlepsza aktorka polskich komedii i nie tylko...Pozdrawiam goraco:*!!!

użytkownik usunięty
redsuzie

Bezkonkurencyjna hehehe...:)
Danuta Stenka to numer jeden w Polsce!

użytkownik usunięty

Jest po prostu super!
Zastanawiam sie tylko dlaczego jest tak mało filmów z Pani udziałem???
Protestuję! Pani Danuto czekam na nastepną cześć "Nigdy w życiu" ,
oczywiscie z Pani udziałem.Życzę dużo równie wspaniałych ról i sukcesów zawodowych:) pozdrawiam

redsuzie

zgadzam sie, Danusia jest bezkonkurencyjna, znieniłam zdanie, jest genialna!!! Foremniak nadal lubie, bo ja znam i jest wspanaiłą :D

redsuzie

Bardzo utalentowana aktorka z kilkoma naprawdę dobrymi rolami. Oby tak dalej.

redsuzie

Foremniak? Owszem,-ładnie tańczy, ale pani Stenka to troche inna liga. Bardzo sympatyczna osoba, polecam "Prowokatora" i przedstawienia teatralne z jej udziałem szczególnie "Zwycięstwo" we Wrocławskim Teatrze Współczesnym i "Kobiete z morza" w Narodowym, zresztą gra ich tyle, że naprawde nie wiem skąd bierze jeszcze czas na film -może jest jej dwie? No..., a po takim przedstawieniu można chwilę zaczekać i osobiście zamienić z nią pare słów. Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones