Danuta Stenka

7,5
31 759 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Danuta Stenka

Sztuczność jaką prezentuje w swoich "WSPANIAŁYCH" rolach jest nie do zniesienia. To już RIDŻ z "Mody na sukces" jest bardziej naturalny :|.

Dominique_9

no zeczyesicie jesli ogladasz tylko mode na skukces to naprawde musze ci powiedziec ze wspanialy komentarz ciekawy czy wiesz jak zagrac uczucia i emocje i moze dla ciebie sztucznosc to naturalnosc i odwrotnie.Stenka w katyniu zagral swoja najwiksza role a szczerosc i prawdziwosc z jaka grala uczynila ten film lepszym a ty sie nie odyzwaj skoro ogladasz mode na sukces.

użytkownik usunięty
Dominique_9

Sama jesteś sztuczna. Stenka jest genialna. Jedna z najlepszych polskich aktorek. A ty się po prostu nie znasz. Szkoda mi ciebie. Skoro wolisz Ridża to.. nie wiem co mogę powiedzieć... pzdr, bo brak słow..

Dominique_9

W sumie nie wiem co na to odpowiedzieć. Temat można skomentować jego tytułem. Niekiedy wątpie w wolność słowa.
Dla mnie jest to jedna z najlepszych polskich aktorek i porównanie jej do aktorów pokroju ,,Mody na sukces " jest conajmniej dziwne.


pozdrawiam

Dominique_9

a ja sie z Toba zgadzam... dla mnie jest sztuczna i gra kiepsko :/ zawsze dwie miny albo usmiechnieta (sztywnie) albo smutna (jakby swiat sie walil) nie lubie jej i to jest moje zdanie :/ film z nia to film spalony

zmijekUK

Zawsze dwie miny? Polemizowałabym...

bezprzyczyna

jest świetną aktorką! widziałam ją w wielu rolach i każdą świetnie grała

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones