Danuta Stenka

7,5
31 759 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Danuta Stenka

Mi najbardziej zapadła w pamięć w "Cudzym szczęściu" i "Zaginionej"
Fajny epizod miała w" Pitbullu" wogule jej w pierwszej chwili nie poznałem.
Fajne kreacje stworzyła w "Nigdy w życiu", "PROWOKATOR", "ODWIEDŹ MNIE WE ŚNIE", "BOŻA PODSZEWKA", "CHOPIN", "KATYŃ", "ODWRÓCENI".

Denerwująca była natomiast w "TAJEMNICA TWIERDZY SZYFRÓW" i " EKSTRADYCJA 3" Uważam, że jej postać popsuła troche te dwa seriale.

Mimo wszystko 10/10. Chyba na dzień dzisiejszy lepszej polskiej aktorki nie mamy.

Lukasz7890

jest genialną aktorką, jedyna rola w jakiej mi się nie podobała to matka bohaterki w filmie lejdis,
i nie dlatego że źle ją zagrała po prostu nie pasowała mi do niej jakoś, być może dlatego że byłam przyzwyczajona do jej innych kreacji

użytkownik usunięty
Lukasz7890

Szkoda że po tak świetnych pierwszych latach i znakomitych rolach w filmach takich jak: "Łagodna", "Prowokator", "Cudze szczęście", "Chopin pragnienie miłości", "Quo Vadis", "Cud purymowy", "Nigdy w życiu", "Pitbull" czy "Katyń" teraz rozmienia się trochę na drobne biorąc udział w projektach takich jak "Jeszcze raz" czy w filmach Saramonowicz i Koneckiego głównie mam tu na myśli "Idealnego faceta dla mojej dziewczyny" gdzie co prawda jej rola była nawet dobra natomiast "Lejdis" to znów lepszy film od tego pierwszego, ale za to rola lepiej nie pisać. Podobnie ma się sytuacja z "Pogodą na piątek" teraz jeszcze "Randka w ciemno". Rozumiem, ze trzeba za coś żyć itd. ale chyba bez przesady moim zdaniem takiej aktorce nie wypada grać wszystkiego co popadnie. Najbardziej żałuję, że do skutku nie doszły takie projekty jak "Teczka" Kostenki i "Zimno" Bilskiego choć oczywiście jest jeszcze nadzieja, że je zobaczymy ten drugi film jest jeszcze na filmweb wiec trzeba wierzyć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones