Danuta Stenka

7,5
31 759 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Danuta Stenka

Nienawidzę

użytkownik usunięty

tej baby. Razem z Różczką tworzą duet, który omijam szerokim łukiem.

Na szczęście wyleciała już z top 100, nie zaśmieca listy swoją osobą.

D_5

zazdrość goni zazdrość. jakie to przykre.

użytkownik usunięty

Uwielbiam ludzi, którzy specjalnie poświęcają swój zapewne jakże cenny czas na to, żeby specjalnie wejść na jakąś stronę internetową tylko po to żeby kogoś zgnoić. Pozdrawiam no-life'ów.

użytkownik usunięty

Uwielbiam ludzi, którzy sądzą, że komentarze mogą, a nawet muszą być tylko pozytywne. Nie pozdrawiam.

A ja wręcz przeciwnie- lubię Stenkę. I uważam, że dobra z niej aktorka! I nieźle się trzyma jak na pięćdziesiątkę!

obleśna jest

markin

Nie no troszkę przesadziłeś.
Uroda nie każdemu się musi podobać.
Ale żeby obleśna...no bez przegięć.

nightgale

blech jest jakich mało nawet oczy wypala na patrzenie się na takie ....

markin

De gustibus....;-)

nightgale

Wez sie ogarnij czlowieku podaj choc jeden powod dla ktorego jej nielubisz mhm >:(

ZuzannaZofia

A gdzie ja napisałem , że jej nie lubię ??

nightgale

to nie bylo to ciebie tylko do innego a nie chcacy dalam u ciebie na odpowiedz a bylam na komorce wiec sorry i to bylo do monstera

Gów.... mnie obchodzi kogo Ty nienawidzisz a kogo lubisz. I pewnie nie tylko mnie. Odpuść i zostaw swoje nic niewnoszące komentarze dla swoich znajomych. Idź lepiej napisz na profilu osoby którą szanujesz coś miłego... chociaż pewnie to nie Twój styl. Szkoda Twojego życia i głębokich przemyśleń na Danutę Stenkę. Jeszcze gdyby to było merytoryczne i cokolwiek wnosiło do czegokolwiek... zaśmiecasz internet .

użytkownik usunięty
katarzyna_15

Proszę, popuść bo zbyt wcześnie dostaniesz zawału. Dziewczynko chyba jednak cię obchodzi to co napisałem skoro odpisałaś. Od kiedy to można komentować tylko aktorów, których się lubi i szanuje natomiast nie wolno nic pisać o tych mniej lubianych? Zaśmiecanie Internetu... myślisz, że pisanie setnego komentarza pod jakąś osobą typu "och, jaka ta osoba jest wspaniała" to nie zaśmiecanie? Trzeba czasem przedzierać się przez kilka stron żeby przeczytać coś konstruktywnego. Ale co ja w ogóle piszę, przecież pewnie nawet nie wiesz co znaczy użyty przeze mnie wyraz 'konstruktywny'

Nie wiem co to znaczy konstruktywność. Tylko Ty jesteś taaaaki mądry i używasz słów taaaaakich trudnych słów :) Intelektualista :D Swoją drogą przykre, że obracasz się wśród ludzi, którzy nie rozumieją znaczenia tego słowa, bo jest ono dość potocznie używane np. w moim środowisku. Ale co zrobić...dla niektórych to są wyżyny i powód do zadzierania noska CHŁOPCZYKU :)

Oj dziecko, nie znasz sie. Jest świetną aktorką, bez dwóch zdań.

użytkownik usunięty
evula_2

Dziękuję za twoją bardzo elokwentną wypowiedź. Jesteś świetnym coachem, chyba studiujesz psychologię, nie dziewczynko?

Nie wysilaj sie juz, bo ci zyłka pęknie maly trollu :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones