Danuta Stenka

7,5
31 802 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Danuta Stenka

Zauważyłam, iż w paru filmach/serialach p. D. Stenka świetnie mówi w językach obcych. Po tym wnoszę, że albo ma nadzwyczajne zdolności językowe, albo łatwo przyswaja tekst w dowolnym języku ;) stawiam jednak na to pierwsze, gdyż zawsze mówi z lekkością i dobrze kładzie akcent (przynajmniej mi się tak wydaje).

"Cudze szczęście" - j. niemiecki
"Jeszcze raz" - j. włoski
"Lekarze" - j. francuski i j. angielski

Pewnie pominęłam jakiś film - jeśli ktoś zna tytuły, gdzie D. Stenka również mówi w językach obcych, to będę wdzięczna za ich podanie.

Mademoiselle

oglądałam z nią wywiad i Stenka mówiła, że przygotowywała się do scen w Lekarzach gdzie mówi po francusku ze swoim mężem i powiedziała że nie zna francuskiego. I wszyscy byli w szoku.
Mówiła, że wkówała na blache, tak samo jak do innych ról. Także kobieta ma po prostu świetną pamięć i dobrego nauczyciela na planie. Zdolniacha :)

Kosmopolitan

No to faktycznie jestem w szoku, bo co do francuskiego byłam przekonana, że mówi w nim biegle - co do pozostałych języków, to rzeczywiście były to kwestie do nauczenia się... Wielki plus dla niej ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones