Danuta Stenka

7,5
31 802 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Danuta Stenka

Ta reklama z delicjami mnie śmieszy - tak się podniecać zwykłymi ciastkami. . . .

Nyna90

jakby ci zabulili kase to dop0iero bys sie podniecała,nawet reklamując papier regina

maciekb80

Albo pasztet podlaski...

paczi88

tudzież salceson luksusowy

maciekb80

Albo podpaski...

Anaissa

tudzież pulpety babuni

Nyna90

A ja uważam, że reklama jest urocza i mniej niż na ciastkach to skupia się na przyjemnościach z jakimi może być związane jedzenie tych ciastek :).

StarszaSiostra

haha,komentarze na górze mnie rozwaliły :D

Nyna90

bo tutaj filmweb-owicze mają poczucie humoru

maciekb80

I poczucia humoru nigdy za mało ;p

Nyna90

a wiecie jak wyglądają takie reklamy jak nagrywają to aż sikają jakie pyszne a jak jest klaps to przeważnie plują do kubła to co mają w dziobie , no ale nie ma się co dziwić jakby ktoś miał wpieprzać cały dzień ten syf to też by się pożygał , nie ma co ale ta pani nigdy mnie nie przekonała , dałem jej 1 z takich samych przyczyn jak ci co dają plastikom 10 tylko za wygląd a nie za umiejętności .

Nyna90

A ja jestem zdania że ta reklama jako jedna z nielicznych trzyma poziom. Gdyby nie pani Danuta to ta reklama prezentowała by ten sam debilny poziom co reklamy telefonów dla sieci Plus.

tomucho77

nie prawda jest mnóstwo aktorów którzy spokojnie by temu sprostali

maciekb80

A czy ja napisałem że Danuśka to jedyna aktorka która umie zagrać w filmie i w reklamie ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones