Danuta Stenka

7,5
31 869 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Danuta Stenka

Nasza najlepsza Polska aktorka, zaczyna spadac w rankinu i ogolnie w grze aktorskiej! i tak jak jeszcze kilka miesiecy temu cenilem ja n 10/10 tak teraz juz spada na 9/10 i bedzie sie tak dalej dzialo, jezli bedzie dalej grac w dennych produkcjach romantycznych! ;/ Ostatnia dobra rola w Katyniu...

incom

Najlepsza polska aktorka? Gdyby była jedyną aktorką w tym kraju, to pewnie by tak było... Nie ta liga, co Panie Irena Kwiatkowska albo Stanisława Celińska.

Egon_Olsen

Wymień mi choć trzy wielkie role filmowe pani Ireny Kwiatkowskiej, że śmiesz ją porównywać do pani Stenki. Bo jeżeli chodzi o Danutę Stenkę to od razu można wymieniać "Chopin - pragnienie miłości", "Pitbull", "Katyń", "Odwiedź mnie we śnie" w przypadku pani Kwiatkowskiej trudno wymienić cokolwiek.

incom

ona ma być według ciebie najlepszą polską aktorką buhahaha to żart i kpina z reszty naszych aktorek, oczywiście nie uwłaczając pani danucie i jej talentowi aktorskiemu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones