Danuta Stenka

7,5
31 857 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Danuta Stenka

Taaa...

użytkownik usunięty

Przepiękna. Zwłaszcza ten nos jak krzyż na Giewoncie. A w wypowiadanych przez nią monologach można się dosłuchać powiewu staropolszczyzny z zapadłej wsi.

Cubano to kretyn :)

... odpowiedź mniej więcej w Twoim stylu...

A co masz do polskiej wsi, baranie? Dla twojej wiadomości; mieszkam w mieście.

roxana33

Cubano, ignorancie, pani Danuta wcale nie ma gadki jak z zapadłej wsi. Zresztą gdyby nawet miała, to nie powód do jakiegoś wstydu. Taki na przykład Wacław Kowalski, czy Franciszek Pieczka zajeżdżają w filmach kresowymi akcentami, a zaskarbili sobie dzięki temu sympatię Polaków. Zakładam, że jesteś jeszcze młodym człowiekiem, stąd taki bezmyślny tekst. Ja mieszkam w mieście, choć prawie połowę życia zamieszkiwałem na wsi i nie tylko nie mam z tego powodu kompleksów, ale bardziej szanuję mieszkańców wsi, niż wielkomiejskich "mieszczuchów". Sam czuję się bardziej "wsiokiem", niż "mieszczuchem". Ale poczekaj trochę, gdy puści Ci się pierwszy wąs, przestanie pociągać Smerfetka, to zaczniesz sobie uświadamiać co znaczy piękna, dojrzała kobieta:-) Cierpliwości! Pozdrawiam.

użytkownik usunięty
Jack_Holborn

Nic nie mam do wsi. Znam i szanuję ludzi ze wsi. Nie trawię tylko wiejskiej gwary. Jak się odgrywa postać nowoczesnej mieszczanki to nie ma miejsca na wiejski akcent i tyle. "Dojrzała kobieta"? Masz na myśli starą, przepaloną, przepitą, sflaczałą, grubą babę? Wolę raczej te niedojrzałe...

stara? no ma swoje lata, ale jeszcze nie nazwalabym jej stara baba. przepalona/przepita? moze, ale nie specjalnie to widac. sflaczala? tego raczej nie mozesz wiedziec. gruba??? tego juz nie skomentuje.
nie wiem czy palisz badz pijesz, ale sam bedziesz kiedys stary, sflaczaly i kto wie czy nie gruby. w kazdym bardz razie, glupi i beznadziejny jestes juz teraz. ja osobiscie goscia z takim mysleniem nie dotknelabym nawet patykiem czy teraz czy tym bardziej pozniej, jak juz ci "trabka" opadnie i przestanie grac ;).
ogarnij sie czlowieku! to naprawde przykre, ze nie masz za grosz kultury.

karo_87

Niektórzy nie wiedzą a oceniają..
Ja ją dzisiaj widziałam i wymieniłyśmy parę słów.Zrobiła sobie wakacje nad naszym Morzem,w hotelu gdzie ja pracuję i powiem szczerze,że zaskoczona byłam..:)
Pani Danuta Stenka nie jest młodą dziewczyną,tylko już dojrzałą,bardzo ładną kobietą,której przecież można wybaczyć oznaki starzenia,nikt się przed tym nie uchroni..No i ma ładne córki.!;)
Ooo..Zapomniałabym..Pani Stenka ma super głos:)
Dla "mądrego założyciela tematu" przeczytaj sobie to i trochę pomyśl nad sobą zanim będziesz kogoś krytykować...: http://www.styl.pl/magazyn/wywiady/news-bez-retuszu,nId,513
Pozdrowienia dla reszty:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones