Danuta Stenka

7,5
31 879 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Danuta Stenka

Nie potrafię jej znieść, chciałam się do niej przekonać, ale to nieosiągalne. Jest tak "słodka" i
"niewinna, że aż mnie mdli na samą myśl o tej Pani, bo aktorka z niej żadna.

użytkownik usunięty
foxy1990

A ja ją uwielbiam. W "Lekarzach" jest świetna ;-)

foxy1990

Szanuje Twoje zdanie, ale nie rozumiem za cholerę ;/ Żadna aktorka?! Polecam wybrać się do teatru na jakąkolwiek sztukę z Jej udziałem, a gwarantuję zmianę zdania o 180 stopni :)

foxy1990

W teatrze, polecam.

foxy1990

polecam wybrać się do Teatru Narodowego na sztukę "Królowa Margot" a na pewno zmienisz zdanie

foxy1990

Podaj przykład dobrej aktorki. Jakimi kryteriami się kierujesz?

rad_75

Dobra aktorka to taka, która nie kojarzy mi się tylko z jedną rolą, a potrafi w każdym filmie stworzyć nową postać. Niestety, kiedy myślę o Pani Danucie widzę tylko "Nigdy w życiu", a filmów z nią trochę widziałam. Oczywiście to tylko moje subiektywne odczucia. A przykład dobrej aktorki? Tutaj Cię rozczaruję ponownie, ponieważ myśląc o polskich "artystkach" nic nie przychodzi do głowy, choć usilnie próbuję.

foxy1990

Dobrze zagrała w "Nigdy w życiu". Aczkolwiek, w jednym filmie Jej rola wybitnie mi nie podeszła. Grała jakiegoś instruktora, czy coś...

rad_75

Mogę się zgodzić, że tragedii nie było, ale też rola niezbyt wymagająca. Natomiast chyba nie do końca dobrze mnie zrozumiałaś/eś. Dobra aktorka to taka, która z każdym filmem zapisuje się w twojej głowie na nowo, pokazuje inną osobowość, przedstawia inną postać. Akurat w przypadku tej Pani tak się nie dzieje. Nie wiem, tak jak napisałam wcześniej to tylko moja subiektywna opinia. Może trochę zbyt krytycznie potraktowałam ją w pierwszym poście, bo w końcu jest wiele gorszych od niej, natomiast nie rozumiem tak wysokiej oceny.

foxy1990

Paradoks aktora jednej roli? Niczym Gajos w pancernych czy Mikulski w Stawce? Masz prawo tak uwazać. Jak dla mnie, gra super, i potrafi grać. Większość obecnych aktorek, to gra ciałem, na najniższych instynktach. Marną grę, osłania odsłoniętym "cycem", czy pośladkiem...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones