Marcin Hycnar

7,9
3 109 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marcin Hycnar

Po ostatnim odcinku "Czasu Honoru" szykuje się dla niego jakiś większy "epizod" :)
Można byłoby wzbogacić jego filmografię o ten tytuł :)

celina_013

Ma już nawet pseudonim :-) "Okoń". Z zapowiedzi wynika, że zobaczymy go więcej.
Dla mnie on powinien grać w tym serialu już od dawna, jedną z głównych ról. Przy całej sympatii dla Macieja Zakościelnego, położył by go aktorsko na łopatki w minutę.

Arya_2

Czas Honoru S06E07 - Okoń zostaje rozstrzelany.

bootlagers

Nie mógł zostać wtedy rozstrzelany, bo w 7 odcinek 6 serii, (czyli odc.72 „Zakładniczka”) jeszcze żył i gdy go Woźniak torturował to przyznał, że plecak z pieniędzmi zabrał brat Kmicica i pojechał do Warszawy, a wtedy Woźniak kazał mu załatwić lekarza, a nie go rozstrzelać.

monikamarko2000

Witaj.
Być może jest tak jak piszesz, nie pamiętam ponieważ moja wypowiedź była z 2013 roku i dawno nie oglądałem serialu. :)
Pozdrawiam.

bootlagers

Sorry, faktycznie w tym odcinku na samym końcu podwładny Woźniaka rozstrzeliwuje dwóch mężczyzn i właśnie Okonia leżącego na ziemi, nie skojarzyłam po prostu, że to był on.

bootlagers

Ja zaczęłam od miesiąca znowu oglądać ten serial, bo teraz leci na TVP Historia ok. 12.00, zresztą mój ulubiony polski serial, a Marcin Hycnar naprawdę bardzo fajnie zagrał w tym odcinku, chociaż tylko w czterech scenach, ale zawsze coś.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones