Marcin Hycnar

7,9
3 115 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marcin Hycnar

widziałam do w Teatrze Narodowym w Waszawie grał sztuce pt. "Śluby panieńskie"

paulinawaw

Też widziałam go w Teatrze Narodowym. Pierwszy raz w małej roli Posłańca w "Wiele hałasu o nic".
Drugi raz w "Mroku". I tu był po prostu fantastyczny! Grał główną rolę. Sztuka współczesna, mała scena, sześcioro aktorów, i do tego bardzo mała widownia... Jakby aktorzy patrzyli i mówili właśnie do Ciebie. Wrażenia niezapomniane.

paulinawaw

Ja go widziałam też w "Ślubach.." i "Wiele hałasu.." i muszę stwierdzić iż byłam pod wrażeniem jego gry aktorskiej...

paulinawaw

A ja go widzialam w Wielka Sobote w Kosciele Filipinow w Tarnowie, bo czytal czytanie na rezurekcji :D Ladnie czytal :))

paulinawaw

A ja miałam wczoraj niebywałą przyjemność oglądać go jako Kostryna w "Balladynie" w TN!
Fantastyczna sprawa zobaczyć go na żywo, spektakl był genialny!
Oglądanie 'Barw Szczęścia' już nigdy nie będzie takie samo jak przedtem xD

zahria_shamir

W każdym spektaklu jest REWELACYJNY, szkoda, że widać go tylko w serialu, a nie w jakimś porządnym filmie. A "Mrok" to niesamowite przeżycie, tylko niestety póki co nie grają, a chciałabym to jeszcze zobaczyć :(

zembovavruszka

Wiele hałasu o nic w Teatrze Narodowym w Warszawie, razem z Mateuszem Rusinem (absolwent mojej szkoły :P) i innymi pokazali popis gry aktorskiej :P

paulinawaw

a ja go widziałam na starym cmentarzu w Tarnowie na wszystkich świętych.. jupii..

paulinawaw

Wczoraj w teatrze TV można było zobaczyć Tango... Genialnie zagrana rola... Koleś w trakcie przemian głównego bohatera autentycznie się zmienił... Bez dodatkowej charakteryzacji, efektów itp... zmienił wygląd :) Kojarzył mi się z Edwardem Nortonem w Podziemnym kręgu... Tyle że to było "na żywo"... Mega spektakl. Polecam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones