Mikołaj Kubacki

6,8
3 415 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mikołaj Kubacki

4odcinek należy do tego autora, nie mogłam oderwać oczu! Brawo!

Agnieszka_Chmiel_89

Wg mnie zbyt PRZERYSOWANA rola. Ja wiem że mu tak kazali grać i chłopak próbował jak tylko umiał. Ale za nic w świecie nie wyglądał jak nieobliczalny zdolny do wszystkiego psychopata. Wyglądał jak wioskowy głupek którego ubrali w mundur dali klamkę, a on głupie miny do wszystkich robi i się śmieje głupio ponad to skacze z nogi na nogę jak jakis domowy skrzat.... Jedyny motyw kiedy był straszny [ SPOILER 07] To Kiedy gadał po Rusku- wtedy miał minę szaleńca i zastrzelił brata Jakuba z żoną. [/SPOILER 07]

mordarg

Zgadzam sie w pelni ale szkoda ze zaspojlerowales bo jestem na 6 odcinku ....:///

evula_2

No wziąłem w ramy ale wiem że to nie wiele daje. Sorry Filmweb jak każde inne forum powinien mieć możliwość zakrywania spoilerów. Czy może jest taka opcja ? Jeśli tak to jak jej użyć ?? Choć wątpię skoro tu nawet postów nie można edytować ;)

mordarg

a dla mnie to przerysowanie było właśnie siłą tej roli , a straszność polegała nie na tym co pokazał zabijając młdszego szapiro , tylko kiedy właśnie jako taki smieszny-glupek niby zabawny , a podrzynał gardła bez mrugnięcia okiem

MocnyVito

Było siłą jak najbardziej - na pewno będzie to rola którą zapamiętamy . Ale moim zdaniem poszedł o krok za daleko i momentami to o sztucznośc zawadza.. ale to tylko moja interpretacja

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones