PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=785168}

Diagnoza

7,1 12 114
ocen
7,1 10 1 12114
Diagnoza
powrót do forum serialu Diagnoza

Powracaja bohaterowie drugiego sezonu
Jan Englert wraca do Diagnozy.Czy Janek ma powody do obaw,czy moze nie.....

ocenił(a) serial na 7
DEWASTATOR_TM

to ciekawe. Ciekawi mnie jak skończy się 3 sezon bo narazie mnie nudzi......

Mauna_Kea

No skończył się ciekawie bym powiedział, ale to polecam zobaczyć.

ocenił(a) serial na 7
adamo001

jak dla mnie cały sezon się wlókł, a ostatni odcinek za szybko wszystko rozwiązał. wiadomo, że część wątków przeniosą na IV sezon, ale czuję pewien niedosyt

ocenił(a) serial na 4
DEWASTATOR_TM

To Englert jednak się nie zastrzelił??? Szkoda...
Dla mnie drugi sezon to była mega porażka. Co za nudy, co za absurdy...

ocenił(a) serial na 7
asiek25

Pojawia się w drugim odcinku 4 sezonu. Co prawda na chwilę, ale na pewno będzie go więcej w dalszych odcinkach.

ocenił(a) serial na 7
LeSzifre

pewnie będzie chciał odbudować relację z córką. już się głodzi i dzwoni do Leśniewskiej. Na razie IV sezon trzyma poziom, ale głównie za sprawą Artmana i jego pokrętnych działań ;)

ocenił(a) serial na 4
DEWASTATOR_TM

Jak dla mnie, 4 sezon to absolutna porażka. Tyle dramatów i absurdów naraz to dawno nie widziałam. 4 lekarzy tego samego szpitala, z czego:
- jeden zaginiony i zamordowany (aczkolwiek na końcu sugestia, że może jednak nie)
- jeden wysadzony w powietrze, ale nie całkiem
- jeden postrzelony
- jeden pobity
- jeden porwany
Pierdylion wątków, które ostatecznie nie połączyły się w jedną całość. Doktor Artman, który przez cały sezon robi wszystko, aby uniknąć odpowiedzialności za zbrodnie sprzed lat, nagle zmienia front i dobrowolnie idzie do pudła. Najpierw popełnia kolejne przestępstwo pomagając uciec Bognie Mróz, aby za chwilę doprowadzić do jej pojmania.
Oglądałam te bzdety tylko dla Woronowicza, którego bardzo lubię.
Czy to już koniec? Nie będzie 5 sezonu?

ocenił(a) serial na 9
asiek25

Nie.I dobrze.Bo tylko tvn knoci seriale vide Druga Szansa z Korzuchowska o ile pamietasz

ocenił(a) serial na 4
DEWASTATOR_TM

Pamiętam. Oglądałam do 3 sezonu. Potem Kożuchowska w roli Matki Teresy zaczęła wywoływać u mnie mdłości. Nawet mój ulubiony Topa tego nie uratował...
Nie będzie 5 sezony "Diagnozy"?? Ufffff..... ;)))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones