PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=785168}

Diagnoza

7,1 12 110
ocen
7,1 10 1 12110
Diagnoza
powrót do forum serialu Diagnoza

Ile jeszcze będzie seriali o lekarzach? Czy naprawdę nie ma ciekawszych tematów na serial niż lekarze? Zaraz każda stacja będzie miała swój serial o lekarzach.

Diabloo797

a to jakie jeszcze są? Tego nie zamierzam nawet oglądać, ale kojarzę tylko na dobre i na złe.
Ten serial widziałam tylko w zapowiedziach na tvn i odniosłam wrażenie że to nawet bardziej kryminał niż serial o lekarzach. ALE NIE WIEM

inkawa

"Lekarze" kilka lat temu serial TVN, kiedyś Chirurdzy z USA, poza tym częśto przewija się to środowisko, na tvp2 chyba będzie jakiś nowy serial o lekarzach i kilka innych by sie jeszcze znalazło
też myślę sobie "znowu o lekarzach" ale zobaczymy...na razie po pierwszym odcinku zapowiada się całkiem nieźle, co mnie zdziwiło, bo ostatnio tvn marnuje jeden serial za drugim, reklamują gdzie i jak popadnie a całość wypada marnie a tym razem niespodzianka...
tylko pytanie "czemu znowu Ostaszewska"? chętnie zobaczyłabym jakąś inną aktorkę w tej roli, mam wrażenie, że ostatnio nie ma serialu bez Ostaszewskiej, a średnio za nią przepadam

Diabloo797

Nie pogniewałabym się na jakiś naprawdę dobry polski serial o lekarzach.

Diabloo797

Lekarze w wielkim mieście, lekarze w małym mieście, młodzi lekarze, starzy lekarze, zakochani lekarze, lekarze na skraju leczenia. W sumie to niegłupi pomysł z tym, żeby każda stacja miała swój serial o lekarzach, tylko fajnie by było jakby przewijał się tam rys ideologiczny stacji, np. tv puls, "bogobojni lekarze", tvn "modni lekarze", i tak dalej, dalej, dalej. A na tv info "bezrobotni lekarze", choć to oksymoron, ale tym ciekawszy serial mógłby być.

mo12

XDDD
Dziękuję za ten komentarz. Zaśmiałam się na głos przed ekranem pracowniczego monitora. :D
(zgadzam się.)

ocenił(a) serial na 1
Diabloo797

cieszę się, że kręcą ten denny serial, może dzięki temu co niejednym otworzą się oczy na to jaka jest to beznadziejna stacja telewizyjna

Boskigrom

Hahaha! A obejrzałeś już cokolwiek czy na podstawie swoich sympatii co do stacji telewizyjnych wydałeś opinię, że jest beznadziejny??

ocenił(a) serial na 1
tsch

Oczywiście, że na podstawie moich antypatii, ta stacja nie potrafi stworzyć nic wartościowego. Nie jestem na tyle głupi by tracić czas choć na 1 odcinek.

Boskigrom

No to wróć do oglądania M jak miłość - bo tu pewnie pokładasz sympatie skoro jedziesz produkcję tylko za stację, która ją wypuszcza. Zachowanie godne gimnazjalisty.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Boskigrom

Gratuluję przekładania seriali na swoje urojenia światopoglądowe. To się chyba leczy ;)

ocenił(a) serial na 1
tsch

W twoim przypadku jest to niestety nieuleczalne.

Boskigrom

No tak, przecież doskonale się znamy i wszystko o mnie wiesz. Do książek i wiedzy nabierać a nie zacietrzewiać się w internecie, co ci ewidentnie nie służy! A ideologię sobie proszę głosić na forach frondy - tam się na pewno dogadasz w tym samym języku.

ocenił(a) serial na 1
tsch

Chyba tak skoro ty wszystko o mnie wiesz. Do książek i wiedzy nabierać a nie zacietrzewiać się w internecie, co ci ewidentnie nie służy! A forum frondy zostawiam tobie - tam się na pewno ze wszystkimi dogadujesz w tym samym języku.

Boskigrom

Gratuluję samodzielnego toku rozumowania ;)

ocenił(a) serial na 1
tsch

Kolejne gratulacje? Ale tym razem to ja tobie powinienem pogratulować trafnego opisywania samej siebie.

Boskigrom

Dobra, pozdro chłopaku. Żyj trochę! :)

ocenił(a) serial na 1
tsch

Super :)

Diabloo797

Pewnie dużo, bo wielu chciałoby być lekarzami, ale niewielu chce się tyle uczyć :) to sobie można pobyć w tym środowisku za darmo (przepraszam...za cene abonamentu tv)

grzybolub

/wolę przebywać wśród ptaków niż marzyć o skrzydłach./

Diabloo797

A co to ma za znaczenie ile jeszcze będzie takih seriali? A ile jest seriali o policjantach, albo obyczajowych, albo durnych komedyjek? Jesli mnie np.sitcomy w polskim wydaniu nie interesują to ZGADNIJ CO! Nie oglądam ;) i jakoś nigdy nie czułam potrzeby zrzędzenia na ten temat na forach tych seriali.

tsch

*ch ;)

Diabloo797

Przecież nikt nie każe tego oglądać, widać taki jest gust masowego odbiorcy i zapotrzebowanie, nie wydaje mi się zęby dzisiaj ktoś się pakował w serial bez badania rynku i jego zapotrzebowania, tematy medyczne zawsze są chwytliwe tutaj dochodzi wątek kryminalny będzie OK trzeba tylko trzeba nagrywać bo jak zawsze reklamy dłuższe od filmu :D
Według mnie serial średni, ale lubię aktorów w nim grających wiec mogę to 30 minut w tygodniu im poświecić i raczej będę im towarzyszył do końca sezonu.

ocenił(a) serial na 7
Diabloo797

To nie jest serial o lekarzach

ocenił(a) serial na 2

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones