PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=785168}

Diagnoza

7,1 12 124
oceny
7,1 10 1 12124
Diagnoza
powrót do forum serialu Diagnoza

W pilotażowym odcinku - stek zbiegów okoliczności, błędy merytoryczne, ale wytrzymałem jakoś i dziś z nadzieją zasiadłem do "part two"...
Miło, w miarę logicznie, dramaturgia ok, aż tu nagle... Mały Marcelek znika z pola widzenia tatusia i w ogromnym rybnickim szpitalu gdzie nagle ląduje...? W pokoju swojej mamusi, a jakże!!! Ależ widz się wzruszy... Hmm... Mnie ogarnął pusty śmiech... Czy ja mam 12 lat do ciężkiej...?!!!

czargor___

To są jej dzieci? Wydaje mi się, że tylko córka?

czargor___

też z tego się śmiałam

czargor___

No niestety błędów logicznych i różnych wpadek jest tutaj sporo ale jednak nie przeszkadza mi to bardzo w całkiem pozytywnym odbiorze serialu. Trzyma w napięciu, czasem zaskakuje i ogólnie mam wrażenie, że w końcu Polacy uczą się robić fajne seriale. Jest ich coraz więcej. Oczywiście wciąż jest sporo do nauki i poprawienia ale idzie w dobrą stronę. Jednak jak widzę, że Wolski dostaje sms-a z numeru zastrzeżonego (co nie jest możliwe) i jeszcze na niego odpisuje to moja techniczna dusza cierpi :) A takich technologicznych wpadek jest tam cała masa. Choćby początkowy dzwon autobusu z ciężarówką, która najpierw jedzie równolegle wjazdem na drogę szybkiego ruchu/autostradę, a potem nagle jakimś cudem wpada na autobus pod kątem prostym :) Albo pan prokurator, który słysząc historię o nielegalnych przeszczepach bierze Wolskiego i sam jedzie z nim na rekonesans! Ja rozumiem dramaturgię ale niech to będzie choć trochę realne :) Czyżby kasa poszła na ujęcia z drona zamiast na porządnych konsultantów?! :) To psuje przyjemność oglądania ale mimo wszystko cieszę się, że jest postęp i mamy coraz więcej, coraz lepszych seriali. Oby tak dalej!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones