PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=785168}

Diagnoza

7,1 12 114
ocen
7,1 10 1 12114
Diagnoza
powrót do forum serialu Diagnoza

Na pewno obejrze chociaż trzy odcinki choć tylko dla Ostaszewskiej i by zobaczyć jak zostało zapromowane nasze miasto :)

LeSzifre

Szpital na ulicy Rudzkiej LOL

LeSzifre

nie dasz rady:P

LeSzifre

No tak wybitnie dużo to nie pokazali rynek, elektrownia, szpital, park i tyle.

ocenił(a) serial na 7
Kate_Bennet

Scena wypadku miodzio.
Tylko dlaczego Śląsk a nie Mazowsze lub Pomorze.

giovanni50

https://www.rybnik.com.pl/wiadomosci,rybnik-jak-sandomierz-bedzie-bohaterem-seri alu-medycznego-w-ogolnopolskiej-stacji,wia5-3266-33048.html

ocenił(a) serial na 7
Kate_Bennet

Dzięki za info :)
O Rybniku wiem tyle co z wikipedii.
Kiedyś była druzyna hokeja na lodzie Silesia Rybnik

giovanni50

Chyba jestem za młoda bo pierwsze słyszę.

ocenił(a) serial na 7
Kate_Bennet

Jeśli o mnie chodzi jestem rocznik 79 też się czuje młodo.
Ktos mi na forum hokejowym pisał iż najwięcej klubów hokejowych było w latach 60
A tutaj jest lista (częśc przynajmniej) http://www.hokej.laziska.pl/historia/kluby.htm

giovanni50

Bo na Mazowszu i Pomorzu nie ma takich skrzyżowań jak te pod Gliwicami, co pokazali.

ocenił(a) serial na 7
Angus48

Bankowo są :)

ocenił(a) serial na 9
giovanni50

Żeby się Pan nie zdziwił...

ocenił(a) serial na 7
Inkaq

Przestań mi panować na forum wszyscy są na TY :)
Pewnie jesteś w gimnazjum lub liceum

giovanni50

hmmm. W jakim miejscu Polski?

giovanni50

https://wiadomosci.wp.pl/najwieksze-skrzyzowanie-autostrad-w-polsce-juz-otwarte- 6036229156369537a to tak dla uwiarygodnienia.

http://gosc.pl/doc/788752.najwieksze-skrzyzowanie - to tak dla wizualizacji, chociaż strona nieciekawa:)))

ocenił(a) serial na 9
giovanni50

Co ma Mazowsze lub Pomorze, czego nie ma Śląsk?
Miło jest zobaczyć w telewizji dla odmiany jakieś mniejsze i mniej znane miasto, a nie w kółko tylko Warszawa, Kraków, Wrocław...

Inkaq

Co ma Śląsk a czego nie mają inne województwa? Śląsk chyba jako jedyne ma sygnalizację świetlną na drodze "ekspresowej". Jedziesz sobie spokojnie setką a tam światła :P

ocenił(a) serial na 9
Salvia

No widzisz! Zawsze to jakieś urozmaicenie xD

Salvia

nie zdążysz wyhamować i masz dzwon ....tak, to musiało być tutaj :P

LeSzifre

Ostaszewska? Żadna z niej aktorka. Jeśli chodzi o Rybnik to super. Pozdrawiam serdecznie

ocenił(a) serial na 7
kasiakatarzyna87

Ostaszewska jest świetną aktorką a TY masz jakieś kompleksy

ocenił(a) serial na 3
giovanni50

Nooo, w diagnozie się za bardzo nie popisała.

ocenił(a) serial na 7
Juvie

Dopiero 1 odcinek :)

ocenił(a) serial na 10
kasiakatarzyna87

A co z nia jest nie tak??? Jest swietną aktorka, jest ladna i do tego jest fajna mila i kulturalna osobą. Mozna miec sympatnie i antypatie o rozny gust ale "zadna z niej aktorka" nie jest adekwatne.

ocenił(a) serial na 9
kasiakatarzyna87

Może Kożuchowska jest aktorką?

ocenił(a) serial na 3
LeSzifre

Mieszkańcy Rybnika podniecali się tym serialem przez całe lato a tymczasem pachnie tutaj gniotem. Miała być mega promocja miasta a jest tylko kilka przebitek z kampusu, rynku, elektrowni i Chwałowic. Spoty reklamowe, bilboardy, prezydent Rybnika zachwalał, dużo szumu a mało efektów

misiek1812

Dopiero jeden odcinek pokazali. Musieli zawiązać akcję, może potem będzie więcej Rybnika :p

ocenił(a) serial na 10
misiek1812

A co maja pokazywac??? Wirtualne wycieczki po Rybniku???

LeSzifre

Propsy za Śląsk, ale Bohosiewicz gwarą się nie popisała. Śląska gwara to nie tylko słowa, ale również akcent. Mało się przyłożyli do tego :D

oooowch

o tym samym pomyślałam! napisali scenariusz posługując się chyba słowniczkiem polsko-śląskim, ale zapomnieli powiedzieć aktorom, że jeszcze akcent jest ważny... tak sztucznie to brzmi...

ardwi

a aktorka podobno pochodzi z Żor :D

ocenił(a) serial na 6
LeSzifre

Również oglądam tylko dla ciekawych ujęć naszego miasta.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones